Dantejskie sceny w Malawi. Sędzia oskarżony o morderstwo!
2018-03-10 20:30:53; Aktualizacja: 7 lat temu
W spotkaniu ligi malawijskiej doszło do poważnych zamieszek boiskowych, które zakończyły się dochodzeniem w sprawie zabójstwa.
Według raportów policyjnych, Nyekheya został zmuszony do ucieczki ze stadionu, po czym ukrył się w pobliskim domu. Zdenerwowani piłkarze postanowili wywabić arbitra z domu i dlatego...podpalili go. Po wznieceniu pożaru, malawijski sędzia wybiegł na ulicę i został złapany przez piłkarzy Chilengo, którzy następnie zmusili go do uderzenia kijem jednego z graczy drużyny Billiat.
Na nieszczęście Nyekheyi, uderzony piłkarz doznał rozległych obrażeń, w wyniku czego niestety zmarł w szpitalu. Arbiter został oskarżony o popełnienie morderstwa, a tamtejsza policja poszukuje wszystkich podejrzanych, którzy wzięli udział w tym zdarzeniu. Nie wiadomo na razie, jak na cały incydent zareaguje malawijski sąd, ponieważ Nyekheya został zmuszony do popełnienia tego czynu, a dodatkowo mu grożono.




![Xabi Alonso posadził go na ławce. Kibice z miłym gestem wobec piłkarza Realu Madryt [FOTO]](img/photos/112034/170x113/arda-guler.jpg)

![„Jeszcze raz dowiemy się, że któryś z was był na baletach i obracał nasze dziewczyny, to was wszystkich rozpier******”. Mocny przekaz do piłkarzy Pogoni Szczecin [WIDEO]](img/photos/113375/170x113/pogon.jpg)





![Xabi Alonso posadził go na ławce. Kibice z miłym gestem wobec piłkarza Realu Madryt [FOTO]](img/photos/112034/90x60/arda-guler.jpg)

![„Jeszcze raz dowiemy się, że któryś z was był na baletach i obracał nasze dziewczyny, to was wszystkich rozpier******”. Mocny przekaz do piłkarzy Pogoni Szczecin [WIDEO]](img/photos/113375/90x60/pogon.jpg)





