Dariusz Szpakowski w formie. Rozbawił kibiców tymi słowami

Dariusz Szpakowski w formie. Rozbawił kibiców tymi słowami fot. Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter

Reprezentacja Polski mierzy się z Walią w finale baraży o awans na EURO 2024. Kibice zwrócili uwagę na pewien szczegół dotyczący komentarza Dariusza Szpakowskiego na antenie Telewizji Polskiej.

Reprezentacja Polski awansowała do finału baraży o awans na Mistrzostwa Europy 2024 po wygranej w półfinale z Estonią 5:1. Z Walijczykami mierzy się na jej terenie, a mianowicie w Cardiff. Zespół prowadzony przez Michała Probierza nie był postrzegany przez bukmacherów za faworyta tego starcia, ale rozpoczął je dość odważnie.

Na Cardiff City Stadium pojawiło się prawdopodobnie niecałe dwa tysiące polskich kibiców. W trakcie transmisji da się ich usłyszeć.

W pewnym momencie zaczęli intonować oni znane: „Jazda z kur****, Polacy jazda z kur****”. Komentujący spotkanie na antenie Telewizji Polskiej Dariusz Szpakowski zasugerował tymczasem, że krzyczą oni: „Jesteśmy z wami, Polacy jesteśmy z wami”.

Reakcja legendarnego komentatora została szybko wychwycona przez kibiców w mediach społecznościowych i została przyjęta z uśmiechem.

72-latek notuje powrót do roli komentatora po kilkunastomiesięcznej przerwie. Pod koniec 2022 roku można było go usłyszeć przy okazji finału Mistrzostw Świata pomiędzy Argentyną a Francją.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy