Darmian: United to dopiero początek

Darmian: United to dopiero początek
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Corriere della Sera

Obrońca Manchesteru United Matteo Darmian oświadczył, że jest szczęśliwy w ekipie „Czerwonych Diabłów”, ale to dopiero początek, a nie szczytowy moment jego kariery.

Były zawodnik Torino odznacza się bardzo dobrą grą na początku sezonu Premier League, a przy tym może liczyć na stałą grę w reprezentacji Włoch.

- Bardzo ważną dla mnie rzeczą było to, że udało mi się jako obcokrajowiec szybko zaklimatyzować w nowym otoczeniu, w czym pomogli mi koledzy z drużyny i zarząd — oznajmił Darmian. - Chcę być wobec siebie szczery. Jestem kimś, kto dorobił się obecnej pozycji poprzez ciężką pracę i zamierzam to kontynuować. United to dopiero początek, a nie szczytowy etap mojej kariery — dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy