Darren Fletcher wraca do piłki!

Darren Fletcher wraca do piłki!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: DailyMail

Darren Fletcher powrócił do gry w piłkę nożną! Miało to miejsce podczas niedawno rozegranego meczu towarzyskiego Manchesteru United przeciwko Aberdeen. Drużyna Szkota przegrała rezultatem 1-2.

Pomocnik "Czerwonych Diabłów" zawiesił swoją karierę piłkarską w połowie grudnia 2011 roku z powodu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Sparing z Aberdeen był pierwszym meczem Fletchera od 22 listopada ubiegłego roku. Szkot pojawił się na placu gry na ostatnie 30 minut rozgrywki.

- To dla niego prawdziwy progres. Dołączył do regularnych treningów zespołu parę tygodni temu i mamy tu do czynienia z sytuacją: "Sprawdźmy, jak ten chłopak sobie radzi po tak długiej przerwie" - skomentował sir Alex Ferguson, szkoleniowiec Manchesteru United.

- Tak naprawdę nie pokładam jeszcze wielkich nadziei w formę Darrena, jednak będę bacznie obserwował jego postępy. Aktualnie odczuwa on wielki głód gry, stąd pozwoliłem mu na dołączenie do kadry Szkocji - podkreślił.

Warto zaznaczyć, że jeszcze niedawno kariera Fletchera stała pod dużym znakiem zapytania. Sam zainteresowany niechętnie odnosił się do swojej sytuacji, jednak teraz wszystko zdaje się odbywać po jego myśli. Jedno jest pewne - Szkot nie może doczekać się inauguracji nowego sezonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy