Dawid K. podejrzany o gwałt

Dawid K. podejrzany o gwałt fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Jak pisze „Super Express”, bramkarz Górnika Zabrze Dawid K. jest podejrzany o zgwałcenie kobiety.

Do zdarzenia miało dojść w Katowicach. K. razem ze swoim znajomym Marcinem N. imprezowali na ulicy Mariackiej, po czym przenieśli się do znajdującego się obok mieszkania. Obaj mieli dopuścić się gwałtu.

K. zatrzymano w niedzielę nad ranem. Póki co razem z N. został aresztowany na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia.

Całe zajście potwierdziła Bogusława Szczepanek-Siejka z Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe w Katowicach, ale na razie nie udzieliła więcej informacji.

„Górnik Zabrze jest głęboko poruszony pojawiającymi się informacjami, które dotyczą zawodnika naszego klubu. Deklarując, że Górnik Zabrze zawsze będzie potępiał wszelkie łamanie prawa, jednocześnie prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia prowadzonych przez prokuraturę i policję działań” - czytamy m.in. w oświadczeniu Górnika.
Więcej na temat: Górnik Zabrze Polska

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy