Dawid Kort wraca do Polski

Dawid Kort wraca do Polski fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski

Dawid Kort zostanie zawodnikiem Miedzi Legnica - donosi Sebastian Staszewski.

24-latek pozostawał bez pracy od końca sierpnia, po tym, jak za porozumieniem stron rozwiązał umowę z Atromitosem. Pomimo zainteresowania ze strony ekip grających w Ekstraklasie, zdecydował się on na kontynuowanie kariery na jej zapleczu.

Kort w ciągu kilku najbliższych godzin przejdzie testy medyczne. Jeśli te wypadną dobrze, podpisze z nowym klubem kontrakt z Miedzią Legnica. Ma pomóc w walce o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce.

Pomocnik występował w Grecji od zimy. Wówczas to rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków i przeniósł się na południe Europy. Tam jednak kompletnie sobie nie poradził, dlatego wraca do ojczyzny.

Na wiosnę wychowanek Pogoni Szczecin rozegrał zaledwie cztery mecze.
Więcej na temat: Dawid Kort Miedź Legnica Polska

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy