Dawid Kort wraca do Polski

Dawid Kort wraca do Polski fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski

Dawid Kort zostanie zawodnikiem Miedzi Legnica - donosi Sebastian Staszewski.

24-latek pozostawał bez pracy od końca sierpnia, po tym, jak za porozumieniem stron rozwiązał umowę z Atromitosem. Pomimo zainteresowania ze strony ekip grających w Ekstraklasie, zdecydował się on na kontynuowanie kariery na jej zapleczu.

Kort w ciągu kilku najbliższych godzin przejdzie testy medyczne. Jeśli te wypadną dobrze, podpisze z nowym klubem kontrakt z Miedzią Legnica. Ma pomóc w walce o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce.

Pomocnik występował w Grecji od zimy. Wówczas to rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków i przeniósł się na południe Europy. Tam jednak kompletnie sobie nie poradził, dlatego wraca do ojczyzny.

Na wiosnę wychowanek Pogoni Szczecin rozegrał zaledwie cztery mecze.
Więcej na temat: Dawid Kort Miedź Legnica Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy