Dawid Kort wróci do Polski?!

Dawid Kort wróci do Polski?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info| Maciej Wąsowski

Dawid Kort nie jest już zawodnikiem PAE Atromitosu.

Polak, odkąd rozwiązał umowę z Wisłą Kraków i trafił do Grecji, miał problemy z regularnymi występami. Przed nowym sezonem wydawało się, że wreszcie udało mu się wywalczyć miejsce w składzie.

Ostatecznie jednak to wrażenie było złudne i pomimo występów w sparingach środkowy pomocnik został odstawiony od pierwszego zespołu. To spowodowało, że rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment Kort nie zdecydował się jeszcze na nowe miejsce pracy. Nie wiadomo nawet, czy będzie kontynuował karierę w Polsce. Otrzymał on bowiem ciekawą ofertę z zespołu występującego na Bliskim Wschodzie.

Kuszą go jednak również ekipy grające w Ekstraklasie na czele z Wisłą Płock. Ponadto chęć jego pozyskania przejawia także Korona Kielce. Zdaniem Macieja Wąsowskiego z Przeglądu Sportowego w grze jest również Raków Częstochowa.

24-latek nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy