Dawid Kort wróci do Polski?!

Dawid Kort wróci do Polski?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info| Maciej Wąsowski

Dawid Kort nie jest już zawodnikiem PAE Atromitosu.

Polak, odkąd rozwiązał umowę z Wisłą Kraków i trafił do Grecji, miał problemy z regularnymi występami. Przed nowym sezonem wydawało się, że wreszcie udało mu się wywalczyć miejsce w składzie.

Ostatecznie jednak to wrażenie było złudne i pomimo występów w sparingach środkowy pomocnik został odstawiony od pierwszego zespołu. To spowodowało, że rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment Kort nie zdecydował się jeszcze na nowe miejsce pracy. Nie wiadomo nawet, czy będzie kontynuował karierę w Polsce. Otrzymał on bowiem ciekawą ofertę z zespołu występującego na Bliskim Wschodzie.

Kuszą go jednak również ekipy grające w Ekstraklasie na czele z Wisłą Płock. Ponadto chęć jego pozyskania przejawia także Korona Kielce. Zdaniem Macieja Wąsowskiego z Przeglądu Sportowego w grze jest również Raków Częstochowa.

24-latek nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy