Dawidowicz dołączy do Klimali?!

Dawidowicz dołączy do Klimali?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Glasgow Evening Times

Paweł Dawidowicz może zmienić klub. Znalazł się on bowiem na celowniku Celticu.

Pomimo tego, że umowa 25-latka z Hellasem Werona obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, to nie można wykluczyć, że w lecie zmieni on miejsce pracy. Jest bowiem konkretny kupiec.

Okazuje się, że Dawidowicz może trafić na Wyspy. Tam zainteresowanie jego usługami przejawia Celtic, który będzie szukał w lipcu nowego środkowego obrońcę. Jest możliwe, że wybór padnie na Polaka.

Nieoficjalnie mówi się, że Włosi wyceniają go na nieco ponad półtora miliona euro.

W nowym miejscu miałby za zadanie zastąpić Joza Šimunovicia. Kontrakt Chorwata wygasa bowiem po tych rozgrywkach i nie ma przesłanek ku temu, by został przedłużony.

Warto dodać, że zawodnikiem mistrza Szkocji jest inny Polak, Patryk Klimala.

Dawidowicz rozegrał natomiast w tym sezonie 14 meczów. Jego dorobek to jedna zdobyta bramka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO] Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy