Dawidowicz dołączy do Klimali?!

Dawidowicz dołączy do Klimali?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Glasgow Evening Times

Paweł Dawidowicz może zmienić klub. Znalazł się on bowiem na celowniku Celticu.

Pomimo tego, że umowa 25-latka z Hellasem Werona obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, to nie można wykluczyć, że w lecie zmieni on miejsce pracy. Jest bowiem konkretny kupiec.

Okazuje się, że Dawidowicz może trafić na Wyspy. Tam zainteresowanie jego usługami przejawia Celtic, który będzie szukał w lipcu nowego środkowego obrońcę. Jest możliwe, że wybór padnie na Polaka.

Nieoficjalnie mówi się, że Włosi wyceniają go na nieco ponad półtora miliona euro.

W nowym miejscu miałby za zadanie zastąpić Joza Šimunovicia. Kontrakt Chorwata wygasa bowiem po tych rozgrywkach i nie ma przesłanek ku temu, by został przedłużony.

Warto dodać, że zawodnikiem mistrza Szkocji jest inny Polak, Patryk Klimala.

Dawidowicz rozegrał natomiast w tym sezonie 14 meczów. Jego dorobek to jedna zdobyta bramka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy