Debaty o przyszłości Xaviego

Debaty o przyszłości Xaviego
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Mundo Deportivo

Ivan Corretja, reprezentant Xaviego, spotkał się dzisiaj z działaczami Barcelony, by przedyskutować jego przyszłość.

Według prezydenta Barcelony Josepa Marii Bartomeu środkowy pomocnik wciąż nie podpisał kontraktu z katarskim Al-Sadd. Prowadzone były negocjacje, które jednak nie zostały jeszcze sfinalizowane.


Kataloński klub pozostawia Xaviemu "wolną rękę" co do wyboru momentu odejścia, stawia tylko jeden warunek - musi do tego dojść w przerwie między sezonami, w tym lub następnym roku, by Luis Enrique mógł wiedzieć, czego spodziewać się po składzie zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy