Decyzja w sprawie Christiana Pulisica

Decyzja w sprawie Christiana Pulisica fot. Angel Rivero/SIPA/PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Florian Plettenberg

Chelsea najprawdopodobniej zatrzyma tego lata Christiana Pulisica. Manchester United woli na ten moment skoncentrować się na Antonym z Ajaksu Amsterdam, informuje Florian Plettenberg.

W ostatnich dniach znacząco ożywił się temat przeprowadzki Amerykanina. Skrzydłowy znalazł się na celowniku Newcastle United, ale głównie starać miał się o niego Manchester United. „Czerwonym Diabłom” bardzo zależy na dużym wzmocnieniu ofensywy w ostatnich dniach okna transferowego, ale coraz więcej wskazuje na to, że spróbują szczęścia gdzie indziej.

Temat zdawał się nabierać tempa z dnia na dzień, zwłaszcza, że w oko „The Blues” wpadł Harry Maguire. Kluby miały już nawet sondować możliwość wymiany, ale według Floriana Plettenberga cała sprawa zakończy się na spekulacjach.

Chelsea oraz piłkarz zdecydowali się kontynuować współpracę i najprawdopodobniej do transferu koniec końców nie dojdzie, przynajmniej w obecnym oknie transferowym. Sam Manchester United również ma inne transakcje na głowie, wierząc, że uda się jednak sprowadzić Antony'ego z Ajaksu Amsterdam.

Brazylijczyk przez całe lato powtarzał, że nie ma nic przeciwko pozostaniu w Holandii na kolejny rok, a i klub nie czuje potrzeby jego sprzedaży, w związku z rosnącym zainteresowaniem ekipy z Old Trafford postawa piłkarza miała się jednak zmienić. „De Godenzonen” jak na razie stawiają zaporową cenę, lecz MUFC ma nadzieję, że uda się jednak osiągnąć porozumienie.

W takiej sytuacji transakcja z udziałem Christiana Pulisica została odsunięta na dalszy plan i jak na razie nie przedstawiono żadnej oferty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy