Decyzja w sprawie Gabigola

Decyzja w sprawie Gabigola
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Stefano Pioli skomentował sprawę przyszłości Gabigola.

Napastnik trafił do Interu latem ubiegłego roku. Utalentowany Brazylijczyk wzbudzał w Mediolanie spore nadzieje, jednak nie mógł przystosować się do gry w koszulce „Nerazzurrich”. Poprzedni trener, Frank de Boer, pozwolił mu zagrać jedynie 16 minut w Serie A twierdząc, że ten nie jest jeszcze gotów na grę we Włoszech. Pod wodzą Stefano Pioliego jak na razie nie jest wcale lepiej.

20-latek spędził na boisku pod koniec grudnia tylko pięć minut w dwóch spotkaniach. Od dłuższego czasu narastają spekulacje na temat wypożyczenia Brazylijczyka, a wśród zainteresowanych pojawiali się między innymi Empoli, Pescara, czy Villarreal. Stefano Pioli postanowił skomentować sytuację napastnika.

- Gabriel Barbosa ma tyle samo okazji na grę, co inni zawodnicy. Każdy dostanie swoją szansę. Jestem zadowolony ze wszystkich swoich graczy i on z pewnością zostanie. Klub będzie jednak pracować nad sprzedażą niektórych zawodników w styczniu - stwierdził Pioli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy