Deeney: Mieliśmy go kopać po nogach

Deeney: Mieliśmy go kopać po nogach fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Troy Deeney przyznał, że podczas meczu przeciwko Crystal Palace ich celem był Wilfried Zaha, a w zasadzie jego nogi.

25-latek był w ostatnim czasie mocno sfrustrowany tym, jak traktują go jego rywale. Z tego względu zaapelował do arbitrów o zwiększenie czujności w tej kwestii.

Wielu kibiców uważało, że Zaha jest nieco przewrażliwiony na swoim punkcie, a owe oskarżenia nie były nigdy brane pod uwagę na poważnie. Nowe światło na tę sprawę rzucił jednak Troy Deeney, który opowiedział o tzw. rotacyjnych faulach.

- Mieliśmy swój sposób na niego, a konkretnie chcieliśmy go kopać po nogach. Wiem, że nikt nie chce o tym słyszeć, ale tak było. Każdy z osobna miał takie zadania. Zmienialiśmy się między sobą, aby uniknąć kar indywidualnych.

- Ja oczywiście byłem pierwszy w kolejce, bo jestem kapitanem. Wiedzieliśmy, jak on zachowuje się, kiedy jest faulowany. Wtedy oczywiście zaczyna dyskutować z arbitrem. Teraz tak po ludzku: jeśli na kogoś krzyczysz, ta druga osoba nie zrobi ci przysługi. To normalne — skwitował 30-latek.

Watford we wspomnianym meczu wygrał z Crystal Palace w stosunku 2:1. Specjalny plan na to spotkanie wypalił tylko połowicznie, ponieważ zespół odniósł końcowy sukces, ale Zaha i tak wpisał się na listę strzelców w końcowej fazie spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Real Madryt: Drugi kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego. „On daje show” Real Madryt: Drugi kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego. „On daje show”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy