Deeney: Mieliśmy go kopać po nogach

Deeney: Mieliśmy go kopać po nogach fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Troy Deeney przyznał, że podczas meczu przeciwko Crystal Palace ich celem był Wilfried Zaha, a w zasadzie jego nogi.

25-latek był w ostatnim czasie mocno sfrustrowany tym, jak traktują go jego rywale. Z tego względu zaapelował do arbitrów o zwiększenie czujności w tej kwestii.

Wielu kibiców uważało, że Zaha jest nieco przewrażliwiony na swoim punkcie, a owe oskarżenia nie były nigdy brane pod uwagę na poważnie. Nowe światło na tę sprawę rzucił jednak Troy Deeney, który opowiedział o tzw. rotacyjnych faulach.

- Mieliśmy swój sposób na niego, a konkretnie chcieliśmy go kopać po nogach. Wiem, że nikt nie chce o tym słyszeć, ale tak było. Każdy z osobna miał takie zadania. Zmienialiśmy się między sobą, aby uniknąć kar indywidualnych.

- Ja oczywiście byłem pierwszy w kolejce, bo jestem kapitanem. Wiedzieliśmy, jak on zachowuje się, kiedy jest faulowany. Wtedy oczywiście zaczyna dyskutować z arbitrem. Teraz tak po ludzku: jeśli na kogoś krzyczysz, ta druga osoba nie zrobi ci przysługi. To normalne — skwitował 30-latek.

Watford we wspomnianym meczu wygrał z Crystal Palace w stosunku 2:1. Specjalny plan na to spotkanie wypalił tylko połowicznie, ponieważ zespół odniósł końcowy sukces, ale Zaha i tak wpisał się na listę strzelców w końcowej fazie spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy