Deeney: Nienawidzę van Dijka. Tak ładnie pachnie...

Deeney: Nienawidzę van Dijka. Tak ładnie pachnie... fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: BBC Sport 5

Troy Deeney, napastnik Watfordu, udzielił interesującej wypowiedzi BBC Radio 5 na temat Virgila van Dijka, obrońcy Liverpoolu.

- Powiedziałem to wiele razy - nienawidzę go. Nienawidzę z nim rywalizować. Jest za duży, za silny, za szybki, zbyt dobry z piłką przy nodze, lubi walkę wręcz i ma świetne włosy. Jest jednym z tych chłopaków, którzy pryskają włosy na szczycie głowy i wtedy tak ładnie pachną. Kiedy przebiega obok, masz wrażenie „Nie mogę cię złapać, ale...”.

Deeney docenia też klasę dopiero wchodzącego do składu Liverpoolu 21-letniego stopera Joe'a Gomeza:
- On jest bardzo dobry. Od dawna mówię, że mam ogromny szacunek dla Joe'a Gomeza. Myślę, że może być środkowym obrońcą reprezentacji Anglii na następne 15 lat. To bestia. A w towarzystwie kogoś takiego jak Van Dijk może się tylko rozwinąć.

Deeney najbliższą okazję spotkać się z piłkarzami Liverpoolu dostanie dopiero 24 listopada, wówczas Watford będzie gospodarzem meczu Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy