Defour nie zmieni klubu

Defour nie zmieni klubu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

FC Porto postanowiło nie sprzedawać Stevena Defoura, którym bardzo zainteresowane było Fulham.

25-latek rozmawiał w ostatnim tygodniu z Rene Meulensteenem, menadżerem Fulham, na temat możliwego transferu do klubu z Londynu. Kwota transferu Belga wyniosłaby około 6 milionów funtów, a jego kontrakt miałby obowiązywać do lata 2017 roku. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, gdy Porto zgodziło się na odejście Lucho Gonzáleza do katarskiego Al Rayyan(więcej o tym transferze tutaj: http://transfery.info/62338,oficjalnie-lucho-gonzlez-w-katarze), ponieważ Defour ma zająć miejsce Argentyńczyka na środku pomocy.

Na temat sytuacji Defoura wypowiedział się jego agent Paul Stefani:
- Teraz gdy Lucho odszedł, Steven ma wielką szansę, ponieważ to Argentyńczyk był tym, który uniemożliwiał mu występy w pierwszym składzie. Defourowi zależało na dołączeniu do Fulham. Kilka dni temu dzwonił nawet do Meulensteena w celu omówienia jego transferu. On naprawdę chciał przejść do londyńskiego zespołu, gdzie mógłby podpisać kontrakt na 3,5 roku, jednak teraz jest już po wszystkim - zakończył agent Belga.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy