Dejan Lovren odwiedził Mirko „Cro Copa” Filipovicia. Panowie zmierzyli się na macie [WIDEO]

Dejan Lovren odwiedził Mirko „Cro Copa” Filipovicia. Panowie zmierzyli się na macie [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dejan Lovren I Instagram

Dejan Lovren odwiedził Mirko „Cro Copa” Filipovicia. Chorwaci obyli lekki trening.

Lovren zjawił się w Chorwacji, gdzie postanowił odwiedzić znajdujący się w Zagrzebiu gym „Cro Copa”. Filipović to legenda kick-boxingu i mieszanych sztuk walki. Jeśli chodzi o MMA, walczył między innymi w Pride, UFC oraz Rizin. Swój ostatni oficjalny pojedynek 46-latek stoczył na początku 2019 roku.

Panowie oczywiście sparowali sobie dla żartów, ale na opublikowanym w sieci wideo widać, że Lovren za wszelką cenę nie chciał odklepać. W końcu jednak zrobił to po jednej z dźwigni.

Jak napisał po wszystkim „Cro Cop”, spróbowali oni również swoich sił na boisku, a po meczu Lovren podarował koszulkę reprezentacji Chorwacji jego synowi.

31-letni środkowy obrońca w zeszłym roku przeniósł się z Liverpoolu do Zenitu. W barwach rosyjskiego klubu rozegrał do tej pory 27 meczów.

W najbliższych dniach reprezentacja Chorwacji rozpocznie eliminacje Mistrzostw Świata. 24, 27 i 30 marca zagra ona ze Słowenią, Cyprem oraz Maltą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy