Demba Ba na celowniku kolejnych klubów. PSG po gwiazdę Newcastle?

Demba Ba na celowniku kolejnych klubów. PSG po gwiazdę Newcastle?
Redakcja
Redakcja
Źródło: talkSPORT

Paris Saint-Germain jest zainteresowane pozyskaniem gwiazdy Newcastle United – Demby Ba. Niestety, nawet siła perswazji Alana Pardew może być niewystarczająca.

Senegalczyk jest w znakomitej formie, wyraźnie wyróżniając się w jedenastce „ Srok”. Jest bardzo skuteczny i stanowi o sile swojego zespołu. Nie pozostało to bez echa wśród szkoleniowców bardziej renomowanych klubów. Jednym z nich jest Carlo Ancelotti.

Co ciekawe, kwota, jaką podają media, wydaje się być stosunkowa niska. Biorąc pod uwagę umiejętności tego gracza, 7 milionów euro nie jest wygórowaną ceną. Tym bardziej, że PSG jest w rękach katarskich inwestorów, dla których taka suma nie stanowi wyzwania.

Zważywszy na to, że klub z Francji ma wysokie aspiracje, mierząc w wygraną w Ligue 1 i sukcesy w Lidze Mistrzów, transfer 26-latka byłby logicznym posunięciem. Piłkarz ten w obecnym sezonie wystąpił w 26. meczach, strzelając 17 bramek. Od 2007 roku powoływany jest do reprezentacji swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy