Demba Ba: Plotki mnie rozśmieszają

Demba Ba: Plotki mnie rozśmieszają
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Sky Sports

Senegalczyk już kilkakrotnie musiał ucinać spekulacje i zapewniać swoich fanów, że z Newcastle się nie rusza. Zrobił to znowu, jednak tym razem chyba bardziej przekonująco.

Dorobek Senegalczyka w Premier League jest imponujący. W barwach West Hamu oraz Newcastle rozegrał 32 spotkania, w których strzelił 23 gole. Piłkarz, który w Anglii strzela bramkę co 107 minut wręcz musi być łączony z wielkimi klubami, takimi jak Chelsea czy Liverpool.

 
- Nigdy nawet nie mówiłem nikomu, że chcę odejść. Słuchałem tylko jak ludzie mówią między sobą: „on przejdzie tam, on odejdzie tam”. Sprawiało to, że na mojej twarzy pojawiał się wielki uśmiech. Rozśmieszało mnie to. Najważniejszą rzeczą jest, aby gra w piłkę sprawiała radość, a ja jestem tutaj szczęśliwy – wyjawił dziennikarzom Senegalczyk. 
 
Wicelider klasyfikacji strzelców Premier League (wyprzedza go tylko van Persie) ma jeszcze jeden powód by być szczęśliwym w Newcastle. Niedawno do drużyny dołączył jego rodak, Papis Demba Cisse, który przed podpisaniem kontraktu wypytywał swojego kolegę o atmosferę w klubie.
 
- Powiedziałem mu tylko: „nie zastanawiaj się, podpisz”. Pytał o wszystko co dotyczy Newcastle, jacy są fani, jaki jest klub – zdradził Ba. – Nie mówilem mu wszystkiego, bo chcę, aby sam zobaczył jak tu jest. No i teraz zobaczy. Spodobało mu się to co mówiłem – zakończył 26-letni Senegalczyk, którego kontrakt obowiązuje jeszcze przez dwa i pół roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy