Demba Ba trafi do Turcji?

Demba Ba trafi do Turcji?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Metro

Demba Ba jest bliski przenosin do Trabzonsporu, jednak na przeszkodzie transferu stanęła kontuzja Fernando Torresa.

Ibrahim Ethem Hacıosmanoğlu, prezydent tureckiego zespołu wyznał, że wszystko było dopięte na ostatni guzik w sprawie sprowadzenia Demby Ba, jednak w transferze przeszkodziła kontuzja Fernando Torresa, który może wypaść z gry nawet na kilka tygodni.

- Mieliśmy osiągnietę porozumienie z Chelsea, transfer był dopięty i myślę, że nadal jest - powiedział Hacıosmanoğlu.

Jednak, jak przyznaje sam prezydent Trabzonsporu, w przypadku gdy prognozy w sprawie stanu zdrowia Torresa się potwierdzą, wtedy pozyskanie reprezentanta Senegalu zimą stanie się niemozliwe.

- Nie możemy liczyć na to, że pozyskamy napastnika w momencie, kiedy Demba Ba będzie potrzebny trenerowi Chelsea. Musimy czekać na rozwój sytuacji - dodał Hacıosmanoğlu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy