Demba Ba złamał nogę. Koszmarna kontuzja napastnika! [WIDEO]

Demba Ba złamał nogę. Koszmarna kontuzja napastnika! [WIDEO]
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Twitter

Demba Ba nie zagra przez kilka miesięcy.

Były napastnik Chelsea i West Ham United w 2015 roku przeniósł się do Shanghai Shenua. Dzisiaj zespół reprezentanta Senegalu mierzył się w ramach Chinese Super League z Shanghai SIPG. Najlepszy strzelec drużyny (14 bramek w 18 występach) nie zaliczy jednak spotkania do udanych. 

Po jednym z pojedynków z rywalem Demba Ba złamał bowiem nogę. Kończyna wygięła się w nienaturalny sposób i przypominała te najdrastyczniejsze urazy z udziałem Marcina Wasilewskiego czy Aarona Ramseya.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy