Demba Ba zostaje w Newcastle

Demba Ba zostaje w Newcastle
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Daily Mail

Newcastle zdementował pogłoski mówiące o przenosinach senegalskiego napastnika do Rubina Kazań.

Rosyjkie media donosiły, że zdobywca 23 goli w Premier League negocjuje warunki indywidualnego kontraktu po tym, jak klub z Tatarstanu zaoferował siedem milionów funtów, czyli sumę zapisaną jako klauzulę odstępnego w umowie Demby Ba. Zapis traci jednak ważność wraz z końcem lipca.

Pracownicy Newcastle odpowiadają, że to wymysł prasy naszych wschodnich sąsiądów, gdyż nie było żadnego kontaktu "Srok" z Rosjanami. Ekipa ze St. James Park liczy, że były gracz West Hamu, który przeszedł do zespołu Alana Pardew w zeszłym roku, rozpocznie nowy sezon jako zawodnik "Toon Army".

Do tego czasu Dembie Ba może jednak dojść nowy konkurent do gry w pierwszym składzie. Newcastle zainteresowane jest bowiem francuskim snajperem, Loiciem Remy, który dostał w Marsylii wolną rękę jeśli chodzi o poszukiwanie nowego pracodawcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy