Demba Ba zostaje w Newcastle

Demba Ba zostaje w Newcastle fot. Transfery.info
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Daily Mail

Newcastle zdementował pogłoski mówiące o przenosinach senegalskiego napastnika do Rubina Kazań.

Rosyjkie media donosiły, że zdobywca 23 goli w Premier League negocjuje warunki indywidualnego kontraktu po tym, jak klub z Tatarstanu zaoferował siedem milionów funtów, czyli sumę zapisaną jako klauzulę odstępnego w umowie Demby Ba. Zapis traci jednak ważność wraz z końcem lipca.

Pracownicy Newcastle odpowiadają, że to wymysł prasy naszych wschodnich sąsiądów, gdyż nie było żadnego kontaktu "Srok" z Rosjanami. Ekipa ze St. James Park liczy, że były gracz West Hamu, który przeszedł do zespołu Alana Pardew w zeszłym roku, rozpocznie nowy sezon jako zawodnik "Toon Army".

Do tego czasu Dembie Ba może jednak dojść nowy konkurent do gry w pierwszym składzie. Newcastle zainteresowane jest bowiem francuskim snajperem, Loiciem Remy, który dostał w Marsylii wolną rękę jeśli chodzi o poszukiwanie nowego pracodawcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy