Derby o Özila? Dni Niemca na Emirates Stadium są już policzone...

Derby o Özila? Dni Niemca na Emirates Stadium są już policzone... fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mirror

Mesut Özil znalazł się na celowniku Milanu i Interu, o czym donosi Daily Mirror.

30-latek już od dłuższego czasu spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Takowy stan powoduje, że coraz częściej mówi się o jego ewentualnym transferze.

Pomimo ewidentnej obniżki formy chętnych na pozyskanie Niemca nie brakuje. W ostatnich tygodniach mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście przeprowadzki do Fenerbahçe. Teraz okazuje się, że do gry o jego względy włączają się dwa kolejne podmioty.

Jeśli wierzyć doniesieniom angielskiej prasy, przymiarki pod sprowadzenie Özila czynią w ostatnim czasie dwa włoskie kluby. Mowa o Interze oraz Milanie.

Sam piłkarz jednak szczególnie nie kwapi się do zmiany miejsca. Wszystko przez zarobki. W Londynie inkasuje bowiem obecnie 350 tysięcy funtów tygodniowo. Prawdopodobnie żadna ze wspomnianych ekip nie byłaby w stanie zaoferować mu takowej albo zbliżonej gaży.

Na ten moment ciężko ferować, jak potoczy się cała sprawa. Nieoficjalnie mówi się, że jednym z rozwiązań może być ewentualne wypożyczenie Niemca. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Özil trafił na Emirates Stadium z Realu Madryt we wrześniu 2013 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 233 spotkania. Strzelił w 43 gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy