Derdiyok trafi do Eintrachtu?

Derdiyok trafi do Eintrachtu?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Kicker

Eintracht Frankfurt szuka nowego napastnika. Jednym z kandydatów jest Eren Derdiyok.

Eintracht był bardzo blisko pozyskania Nicklasa Bendtnera, jednak ostatecznie klub z Frankfurtu nie potrafił dogadać się z Duńczykiem w kwestii finansowej. Według najnowszych informacji zastępcą dla piłkarza Arsenalu Londyn ma być Eren Derdiyok.

25-latek po transferze z Bayeru Leverkusen do TSG 1899 Hoffenheim zdecydowanie obniżył loty. Szwajcar w minionym sezonie był zaledwie rezerwowym w drużynie, która utrzymanie wywalczyła dopiero w barażach. Nowym miejscem pracy dla Derdiyoka może być Eintracht Frankfurt, który chce dać mu szanse odbudowania.

Kontrakt Derdiyoka z TSG 1899 Hoffenheim wygasa w czerwcu 2016 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy