Di Marzio: Vanja Milinković-Savić blisko nowego klubu

Di Marzio: Vanja Milinković-Savić blisko nowego klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio Vanja Milinković-Savić może przenieść się do Standardu Liège.

22-letni bramkarz spędził ostatnią rundę w Ascoli, dokąd został wypożyczony z Torino. Wszystko wskazuje na to, że lada moment ponownie zmieni on czasowo klubowe barwy i przeniesie się do Belgii. Nad przeprowadzeniem transakcji pracuje Mateja Kežman.


W trakcie wypożyczenia do Ascoli Milinković-Savić rozegrał osiem meczów w Serie B. W dwóch zachował czyste konto. Wcześniej na tej samej zasadzie występował on również w SPAL, w barwach którego wybiegał tylko dwa razy na boiska Serie A. Mierzący ponad dwa metry wzrostu golkiper ostatnio gra więc naprawdę mało.

Przypomnijmy, że do samego Torino, gdzie nie może liczyć na regularne występy, Serb przeniósł się w 2017 roku z Lechii Gdańsk.

Standard zakończył miniony sezon na trzecim miejscu w tabeli belgijskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy