Di Natale jak wino! Kolejna fantastyczna bramka! [WIDEO]

Di Natale jak wino! Kolejna fantastyczna bramka! [WIDEO]
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

37-letni Antonio Di Natale, legenda Udinese i Serie A, w niedzielę strzelił swoją 198. bramkę w lidze. I to w jakim stylu!

Doświadczony napastnik poprowadził piłkę środkiem boiska, mijając po drodze defensorów Atalanty i chwilę później, tuż zza pola karnego, popisał się swoim firmowym uderzeniem w prawe okienko bramki.

Di Natale w zespole z Udine występuje nieprzerwanie od 2004 roku i wraz z wiekiem staje się coraz bardziej skuteczny. Od siedmiu lat kibice klubu mogą co roku liczyć na co najmniej 17 goli jego autorstwa. Jego wysoka forma została dwukrotnie dwukrotnie (w 2010 i 2011 roku) ukoronowana tytułem króla strzelców Serie A.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy