Di Natale w MLS?!

Di Natale w MLS?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jeden z klubów Major Soccer League złożył w poniedziałek ofertę Antonio Di Natale.

Snajper Udinese miałby dostać za dwa sezony gry w Stanach Zjednoczonych aż osiem milionów dolarów netto. Nazwa klubu, który zdecydował się na taką propozycję, nie jest jednak znana. Przypuszcza się, że może chodzić o któryś z klubów z Nowego Jorku.

Gdyby doszło do tej transakcji, byłby to bardzo niespodziewany ruch. Mało kto wyobrażał sobie sytuację, w której Di Natale kończy karierę w jakimkolwiek innym klubie niż Udinese. 37-latek w barwach „Bianconerich”  rozegrał 348 spotkań ligowych, w których strzelił aż 178 goli. Dwukrotnie zdobywał tytuł króla strzelców Serie A.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy