Di Natale zostanie w Udinese?

Di Natale zostanie w Udinese?
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Sky Sports

Władze Udinese Calcio są przekonane, że kapitan drużyny Antonio Di Natale pozostanie w klubie po zakończeniu sezonu.

Włoski napastnik zaskoczył wszystkich fanów swojego klubu oświadczeniem, w którym wyraził zamiar zakończenia kariery w czerwcu bieżącego roku. Dyrektor sportowy "Zebr" Cristiano Giaretta wierzy, że decyzja 36-latka nie jest ostateczna.

- Jesteśmy przekonani, że "Toto" zostanie z nami w kolejnym sezonie. Jest w znakomitej dyspozycji i uważamy, że wciąż będzie miał wielką ochotę do gry. To dla nas niezwykle ważny zawodnik, lider drużyny - tak o kapitanie Udinese mówi Giaretta.

Antonio Di Natale to dwukrotny król strzelców Serie A w barwach klubu ze Stadio Friuli. W obecnej kampanii ligowej wystąpił w 29 spotkaniach i zdobył 11 bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy