Di Natale zostanie w Udinese?

Di Natale zostanie w Udinese?
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Sky Sports

Władze Udinese Calcio są przekonane, że kapitan drużyny Antonio Di Natale pozostanie w klubie po zakończeniu sezonu.

Włoski napastnik zaskoczył wszystkich fanów swojego klubu oświadczeniem, w którym wyraził zamiar zakończenia kariery w czerwcu bieżącego roku. Dyrektor sportowy "Zebr" Cristiano Giaretta wierzy, że decyzja 36-latka nie jest ostateczna.

- Jesteśmy przekonani, że "Toto" zostanie z nami w kolejnym sezonie. Jest w znakomitej dyspozycji i uważamy, że wciąż będzie miał wielką ochotę do gry. To dla nas niezwykle ważny zawodnik, lider drużyny - tak o kapitanie Udinese mówi Giaretta.

Antonio Di Natale to dwukrotny król strzelców Serie A w barwach klubu ze Stadio Friuli. W obecnej kampanii ligowej wystąpił w 29 spotkaniach i zdobył 11 bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy