Diego Forlán krytykuje jednego z najdroższych piłkarzy lata 2022

Diego Forlán krytykuje jednego z najdroższych piłkarzy lata 2022 fot. thelefty / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: talkSport

Diego Forlán udzielił wywiadu dla talkSport, gdzie wypowiedział się między innymi na temat Darwina Núñeza. Nie jest on do końca zadowolony z postawy swojego rodaka w Liverpoolu.

Bardzo dobry sezon w barwach Benfiki poskutkował tym, że latem Darwin Núñez zamienił Lizbonę na Liverpool. Kwota transakcji wyniosła natomiast 80 milionów euro, a sam zainteresowany do tej pory nie pokazał pełni swoich możliwości.

23-latek rozegrał już łącznie 18 meczów, a w nich strzelił dziewięć goli oraz zanotował dwie asysty.

Reprezentant Urugwaju skupia się teraz na Mistrzostwach Świata w Katarze, ale zanim mundial na jego temat wypowiedział się rodak, a kiedyś wspaniały piłkarz, czyli Diego Forlán.

43-latek stwierdził, że Darwina Núñeza stać na zdecydowanie więcej.

- Jest w porządku, ale patrząc na kwotę transferu, jaką zapłacił za niego Liverpool, wszyscy oczekiwali po nim zdecydowanie więcej. Chodzi tu przede wszystkim o liczbę bramek - twierdzi.

Później jednak Forlán starał się nieco usprawiedliwić swojego rodaka.

- Jego drużyna ma jednak teraz trochę problemów i może stąd się biorą jego kłopoty. Strzela gole, a sama Premier League jest ciężka. Do tego Liverpool nie gra tak, jak w poprzednich latach. On jednak musi z tej sytuacji wyciągnąć jak najwięcej. Może być lepszy i współpraca z Kloppem zaprocentuje w przyszłości - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy