Diego Simeone spiął się z działaczem Borussii Dortmund [WIDEO]

Diego Simeone spiął się z działaczem Borussii Dortmund [WIDEO] fot. TV

Ćwierćfinałowa potyczka pomiędzy Atlético Madryt a Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów (2:1) przyniosła małe spięcie pomiędzy Diego Simeone a Sebastianem Kehlem.

W środowy wieczór Atlético Madryt bardzo szybko objęło prowadzenie w starciu z Borussią Dortmund, bo już w czwartej minucie do siatki trafił Rodrigo De Paul. Pressujący na połowie przeciwnika „Rojiblancos” wykorzystali wtedy jego błąd przy wyprowadzeniu piłki. Jeszcze przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Samuel Lino. Podawał mu Antoine Griezmann.

W końcówce spotkania stratę BVB zmniejszył Sébastien Haller, ale przyjezdnym nie udało się doprowadzić do remisu.

Mecz jak każdy na tym etapie Ligi Mistrzów przyniósł wiele emocji. W pewnym momencie mocno udzieliły się one trenerowi madrytczyków Diego Simeone oraz dyrektorowi sportowemu Borussii Sebastianowi Kehlowi. Argentyńczyk dwa razy lekko popchnął nawet działacza niemieckiego klubu przy linii bocznej. Panowie zostali rozdzieleni.

Na łamach Sport1.de można przeczytać, że całą sytuację zapoczątkowała reakcja Kehla po boiskowym starciu między De Paulem a Emre Canem.

- Emocje były duże. W tej sytuacji chodziło o to, co wydarzyło się na murawie, nic więcej. On o tym wie, ja to wiem i tak się stało - przyznał po wszystkim Kehl.

Rewanż pomiędzy zespołami z Madrytu oraz Dortmundu odbędzie się we wtorek 16 kwietnia.