Diego Tristan woli ciepłą Portugalię.

Diego Tristan woli ciepłą Portugalię.
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Diego Tristan odrzucił ofertę Celticu Glasgow i nie będzie grał w barwach szkockiego zespołu. Potwierdził natomiast to, że jest przymierzany do zespołów FC Porto i Sportingu Lizbona. Jaki zespół wybierze trudno(...)

Diego Tristan odrzucił ofertę Celticu Glasgow i nie będzie grał w barwach szkockiego zespołu. Potwierdził natomiast to, że jest przymierzany do zespołów FC Porto i Sportingu Lizbona. Jaki zespół wybierze trudno powiedzieć, ale jedno jest pewne - Diego Tristan w przyszłym sezonie będzie strzelał bramki w lidze portugalskiej.
Więcej na temat: Hiszpania Portugalia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy