Djibril Sidibé z trzecią topową ligą w CV?! Dwóch chętnych

Djibril Sidibé z trzecią topową ligą w CV?! Dwóch chętnych fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net | Fussballtransfers.com

Djibril Sidibé, którego umowa z AS Monaco wygasa już 30 czerwca, wzbudził zainteresowanie Herthy oraz FC Schalke 04 - podają Footmercato.net i Fussballtransfers.com.

29-latek swego czasu uchodził za jednego z najlepszym francuskich piłkarzy na swojej pozycji. Nie może zatem dziwić to, że był częścią kadry, która w 2018 sięgnęła po mistrzostwo świata. Od tego czasu nie zagrał jednak już więcej w barwach „Trójkolorowych”.

Prawy defensor latem 2019 roku został wypożyczony do Evertonu i uzbierał w jego koszulce 28 występów okraszonych pięcioma występami. Do wykupu jednak nie doszło.

Djibril Sidibé po powrocie do AS Monaco ponownie był jego ważnym ogniwem, lecz w bieżącej kampanii nie zawsze może liczyć na miejsce w podstawowym składzie. To prowadzi u niego do rozterek.

Kontrakt zawodnika niebawem dobiegnie końca, a chrapkę na niego mają Hertha BSC i FC Schalke 04. Musi on zatem podjąć decyzję i zrozumieć, co będzie najlepszego dla jego kariery.

Dobre występy w Bundeslidze mogłyby zwrócić uwagę Didiera Deschampsa, który w perspektywie udziału Francuzów w Mistrzostwach Świata 2022, będzie uważnie śledzić poczynania wielu graczy.

Jeśli osiemnastokrotny reprezentant Francji zdecyduje się na przyjazd do Niemiec, doda do swojego CV występy w trzeciej topowej lidze europejskiej.

„Stara Dama” w tej chwili walczy o utrzymanie w Bundeslidze, a „Czeladnicy” starają się o powrót na pierwszoligowe boiska. To mogą być idealne warunki, aby wyróżnić się na tle reszty drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy