„Dla Realu mogę zagrać nawet za darmo”

„Dla Realu mogę zagrać nawet za darmo”
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport Express

Przed kilkoma dniami pojawiły się niespodziewane informacje o możliwości transferu Fiodora Smołowa do Realu Madryt. Teraz te rewelacje potwierdził sam piłkarz.

Rosyjski napastnik według publikacji „Marki” został zaproponowany Realowi przez Krasnodar. Jak również tam napisano, „Królewscy” przyjrzeli się bliżej napastnikowi i uznali, że mógłby być on odpowiednim kandydatem dla ich klubu.

Teraz ze Smołowem porozmawiano na temat Realu i West Hamu, czyli drugiego zainteresowanego nim zespołu. Rosjanin nie ukrywał, że nie widzi siebie w drużynie, która gra tak bardzo defensywnie, jak ekipa „Młotów”.

- West Ham jest zainteresowany. Wysłali już do Krasnodaru propozycję z pewną kwotą, a następnie jeszcze ją podwyższyli. Są zainteresowani, dzwonili do mnie, ale wciąż mam przed sobą mistrzostwa w Rosji. Premier League jest niezwykle intensywna, oni znajdują się na dole tabeli. Jest wiele niuansów. Oglądałem niedawno mecz West Hamu z Manchesterem City i oni ciągle się bronią. To chyba nie jest mój styl.

- Po raz pierwszy trafiłem pod obserwację Realu, gdy miałem osiemnaście lat! Grałem z reprezentacją młodzieżową na Mistrzostwach Europy. Każdy, kto znajdzie się na takiej liście, jest później monitorowany przez całą karierę. Podobno przypomnieli sobie o mnie po strzeleniu dwóch bramek Hiszpanii. Cóż, teraz to zadanie agenta.

- Gdybym miał taką możliwość, zagrałbym w Realu nawet za darmo. Podpisałbym umowę bez wpisanej pensji – powiedział Smołow.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy