Dlatego nie doszło do transferu Grosickiego

Dlatego nie doszło do transferu Grosickiego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Bursa.com

Portal „Bursa.com” przekazuje zaskakujące informacje na temat kulisów transferu Kamila Grosickiego.

Nikogo nie powinno już dziwić, że reprezentant Polski wywołuje spore zamieszanie w ostatnie dni okna transferowego. Nie inaczej było i tym razem, choć skrzydłowy zaprezentował się w nie najlepszym świetle. Bursaspor wykazał się dużą determinacją w celu finalizacji przenosin Polaka z Hull City, ale wygląda na to, że podobnej woli przeprowadzenia transakcji nie miał sam zawodnik.

Turcy przez długi czas walczyli o pozyskanie „Grosika”, ale w pewnym momencie wydawało się, że transferu nic nie będzie. Ostatniego dnia okna nastąpił jednak przełom w negocjacjach i rozmowy zdawały się zmierzać w dobrym kierunku. Zawodnik miał przenieść się do Bursasporu na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, po którym bez problemu mógłby podpisać kolejny kontrakt, ponieważ wygasłaby jego umowa z „Tygrysami”.

Gdy wszyscy czekali na oficjalne komunikaty, Bursaspor wydał potwierdzenie, ale dotyczące zerwania negocjacji. Więcej tutaj - http://transfery.info/117880,oficjalnie-znowu-to-samo-grosicki-zniknal.

Serwis „Bursa.com” przygląda się sytuacji i zdradza szczegóły finalnych rozmów. Grosicki zjawił się w Bursie, gdzie przeszedł testy medyczne, ale niespodziewanie złożył dość dziwną prośbę. Piłkarz oraz jego agent zażądali na spotkaniu z działaczami Bursasporu, by ci... wypłacili całe wynagrodzenie Polaka z góry. Klub odpowiedział twierdząc, że nie ma możliwości zapłacenia z góry kwoty, która miała być spłacana w ciągu dwóch lat.

Mimo dość dziwnej propozycji gracza i jego przedstawiciela, działacze „Krokodyli” chcieli dopiąć transfer na ostatni guzik. Problem jednak w tym, że obaj panowie stwierdzili „nie ma problemu”, słysząc, że nie otrzymają pieniędzy już teraz i zwyczajnie wyszli ze spotkania. Według portalu klub próbował skontaktować się najpierw z agentem, a później z samym Grosickim, lecz obaj byli nieosiągalni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy