Dlatego transfer Sokratisa wciąż nie został ogłoszony

Dlatego transfer Sokratisa wciąż nie został ogłoszony fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal

Goal informuje o powodach opóźnienia ogłoszenia transferu Sokratisa Papastathopoulosa do Arsenalu.

Światowe media zgodnie donoszą, że Borussia Dortmund i Arsenal doszły do porozumienia w sprawie transferu Sokratisa. Grek ma się przenieść na Emirates za około 16 milionów euro. Pozostaje jednak pytanie, dlaczego w takim razie ruch ten wciąż nie został potwierdzony przez kluby.

Goal informuje, że to strona niemiecka nalegała, aby transakcję dopiąć dopiero w lipcu, tak aby móc ją zaksięgować w kolejnym okresie rozliczeniowym. Anglicy na taki układ się zgodzili, dlatego oficjalnego komunikatu w sprawie 30-letniego stopera należy spodziewać się dopiero na początku kolejnego miesiąca. 

W ciagu pięciu lat pobytu na Signal Iduna Park Grek zasłużył na ogromny szacunek i sympatię miejscowych kibiców. Był jednym z niewielu piłkarzy dortmundzkiego klubu, którzy przez cały ten okres utrzymywali równą formę i byli niemal zawsze do dyspozycji trenera. W pierwszym zespole BVB zaliczył 198 występów, strzelił 10 goli i zaliczył dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy