Dlatego transfer Sokratisa wciąż nie został ogłoszony

Dlatego transfer Sokratisa wciąż nie został ogłoszony
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal

Goal informuje o powodach opóźnienia ogłoszenia transferu Sokratisa Papastathopoulosa do Arsenalu.

Światowe media zgodnie donoszą, że Borussia Dortmund i Arsenal doszły do porozumienia w sprawie transferu Sokratisa. Grek ma się przenieść na Emirates za około 16 milionów euro. Pozostaje jednak pytanie, dlaczego w takim razie ruch ten wciąż nie został potwierdzony przez kluby.

Goal informuje, że to strona niemiecka nalegała, aby transakcję dopiąć dopiero w lipcu, tak aby móc ją zaksięgować w kolejnym okresie rozliczeniowym. Anglicy na taki układ się zgodzili, dlatego oficjalnego komunikatu w sprawie 30-letniego stopera należy spodziewać się dopiero na początku kolejnego miesiąca. 

W ciagu pięciu lat pobytu na Signal Iduna Park Grek zasłużył na ogromny szacunek i sympatię miejscowych kibiców. Był jednym z niewielu piłkarzy dortmundzkiego klubu, którzy przez cały ten okres utrzymywali równą formę i byli niemal zawsze do dyspozycji trenera. W pierwszym zespole BVB zaliczył 198 występów, strzelił 10 goli i zaliczył dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy