Do Eintrachtu Frankfurt trafił latem, już szykuje się do wielkiego transferu zimą

Do Eintrachtu Frankfurt trafił latem, już szykuje się do wielkiego transferu zimą fot. Eintracht Frankfurt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Eintracht Frankfurt latem pozyskał Williana Pacho. Kolumbijczyk prezentuje się w nowych barwach na tyle dobrze, że jego sprzedaż może nastąpić już zimą - informuje „Bild”.

„Orły” nie były pewne, czy uda się im zatrzymać Evana N’Dickę, dlatego rozpoczęły starania o angaż lewonożnego stopera, który potencjalnie zastąpiłby Francuza.

Za dziewięć milionów euro podstawy plus bonusy pozyskany został Willian Pacho. Ekwadorczyk wprowadził się do zespołu znakomicie.

Wspomniany N’Dicka nie podpisał nowej umowy i odszedł do Romy, a sprowadzony zawodnik wskoczył za niego do składu.

Eintracht Frankfurt w tym sezonie jak na razie może nie zachwyca, ale za to przegrał tylko raz. Duża w tym zasługa Pacho.

Biorąc to pod uwagę, topowe kluby z Europy zaczęły obserwować piłkarza na żywo poprzez swoich skautów. Raporty są bardzo pozytywne.

Jak informuje „Bild”, ewentualna sprzedaż nie stanowi dla Niemców problemu. Do rozstania może dojść nawet w styczniu.

Przedstawiciel Bundesligi oczekuje 40 milionów euro i gdyby operacja na tym poziomie została zrealizowana, bylibyśmy świadkami czwartej największej sprzedaży w historii Eintrachtu.

Więcej kosztowali tylko Sébastien Haller, Luka Jović oraz Randal Kolo Muani.

Jedną z opcji dla autora dziesięciu występów jest Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy