Dos Santos piłkarzem Tottenhamu
2008-06-06 15:11:26; Aktualizacja: 17 lat temu
Potwierdziły się ostatnie słowa Gio dos Santosa i dzisiaj oficjalnie stał się piłkarzem Tottenhamu.<br><br>Meksykanin opuścił tym samym Barcelonę i podpisał czteroletni kontrakt z klubem z White Hart Lane. (...)
Meksykanin opuścił tym samym Barcelonę i podpisał czteroletni kontrakt z klubem z White Hart Lane. Transfer opiewa na sumę 4,7 miliona funtów, ale cena może podnieść się do 8,6 miliona po określonej w umowie liczbie występów.
Hiszpański klub otrzyma 10% sumy następnej sprzedaży dos Santosa.









![Co z Polakami? Składy na Villarreal - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/83218/90x60/villarreal-fcbarcelona.jpg)


![Polski mecz w Bundeslidze, trzech naszych na boisku [OFICJALNIE]](img/photos/113640/90x60/kacper-potulski.jpg)


![Fatalne wieści! Zawodnik FC Barcelony z częściowym zerwaniem więzadeł krzyżowych [OFICJALNIE]](img/photos/111782/90x60/hansi-flick.jpg)



![Legia Warszawa przedłużyła umowę stopera [OFICJALNIE]](img/photos/109576/170x113/jan-leszczynski.jpg)




