Doucouré na celownikach potentatów

Doucouré na celownikach potentatów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Trzy angielskie klubu stoczą rywalizację o podpis Abdoulaye'a Doucouré'a.

Dzięki modelowi biznesowemu właściciela Watfordu, Gino Pozzo, opierającemu się na wyszukiwaniu młodych talentów i odsprzedawaniu ich z ogromnym zyskiem, „Szerszenie” zakończą ten sezon na plusie.

Dobre wyniki skłaniają Włocha do dalszego brnięcia w swoją filozofię, dlatego nieuniknione wydaje się odejście z klubu Doucouré'a.

Francuz rozgrywa najlepszy sezon w karierze. Od początku rozgrywek wystąpił w 30 spotkaniach. Jego dorobek to siedem goli i trzy asysty. Nie dziwi zatem fakt, że 25-latek budzi zainteresowanie ze strony zamożniejszych ekip. Chęć pozyskania pomocnika przejawiają Liverpool, Tottenham i Arsenal.

Potencjalny nabywca będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, ponieważ umowa Doucouré'a z Watfordem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku, a jego obecny pracodawca wycenia go na blisko 46 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy