Doucouré na celownikach potentatów

Doucouré na celownikach potentatów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Trzy angielskie klubu stoczą rywalizację o podpis Abdoulaye'a Doucouré'a.

Dzięki modelowi biznesowemu właściciela Watfordu, Gino Pozzo, opierającemu się na wyszukiwaniu młodych talentów i odsprzedawaniu ich z ogromnym zyskiem, „Szerszenie” zakończą ten sezon na plusie.

Dobre wyniki skłaniają Włocha do dalszego brnięcia w swoją filozofię, dlatego nieuniknione wydaje się odejście z klubu Doucouré'a.

Francuz rozgrywa najlepszy sezon w karierze. Od początku rozgrywek wystąpił w 30 spotkaniach. Jego dorobek to siedem goli i trzy asysty. Nie dziwi zatem fakt, że 25-latek budzi zainteresowanie ze strony zamożniejszych ekip. Chęć pozyskania pomocnika przejawiają Liverpool, Tottenham i Arsenal.

Potencjalny nabywca będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, ponieważ umowa Doucouré'a z Watfordem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku, a jego obecny pracodawca wycenia go na blisko 46 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy