„Dramat. Bardzo nad tym ubolewam”. Polski obrońca nie zaliczy tego występu do udanych

„Dramat. Bardzo nad tym ubolewam”. Polski obrońca nie zaliczy tego występu do udanych fot. Jose M Baldomero/Pacific Press/SIPA/PressFocus
Źródło: Tomasz Ćwiąkała [Twitter] | Whoscored.com

Kamil Piątkowski pojawił się w podstawowym składzie Granady na mecz ligi hiszpańskiej z Villarrealem. Polak został zmieniony w drugiej połowie, a jego drużyna przegrała 1:5.

Kamil Piątkowski, który dołączył do Granady zimą, przed tym weekendem wystąpił w jej spotkaniach ligowych z Realem Betis, Las Palmas oraz Almeríą. W sobotę znalazł się w jedenastce na starcie z Villarrealem.

„Żółta łódź podwodna” łatwo rozprawiła się z rywalem. Po 32 minutach prowadziła już 3:0. Dubletem popisał się Alexander Sørloth, a trafienie dołożył Étienne Capoue. W drugiej połowie do siatki trafił jeszcze Gonçalo Guedes, a hat-tricka skompletował napastnik z Norwegii.

Piątkowski przebywał na murawie do 62. minuty, kiedy to został zmieniony przez Bruno Méndeza. Polak opuścił ją przy wyniku 0:4.

„Całe pozytywne wrażenie, które Piątkowski zostawił po meczu z Betisem, zatarł nawet nie tyle czerwoną kartką z Las Palmas, co dzisiejszym występem z Villarrealem. Dramat. Jako wierny kibic Granady od końcówki grudnia i Piątkowskiego od pierwszych meczów w Ekstraklasie, bardzo nad tym ubolewam” - napisał po ostatnim gwizdku Tomasz Ćwiąkała na Twitterze.

Zgodnie z danymi Whoscored.com Piątkowski w trakcie swojego występu wykonał 42 podania, z czego 88 procent było celnych. Zaliczył cztery odbiory. Otrzymał notę 5,7.

W 82. minucie niedzielnego meczu na murawie pojawił się drugi z Polaków w szeregach Granady - Kamil Jóźwiak. W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla ich zespołu zdobył Theo Corbeanu.

Z dorobkiem 14 punktów pozostał on na 14. miejscu w tabeli LaLigi.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! Gonçalo Feio z niespodziewaną decyzją w sprawie Kacpra Tobiasza Gonçalo Feio z niespodziewaną decyzją w sprawie Kacpra Tobiasza „Myślę, że Marek Papszun zdecydowałby się poprowadzić ten klub” „Myślę, że Marek Papszun zdecydowałby się poprowadzić ten klub”