Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe

Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe fot. Rafał Wolski Michał Pazdan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Maciej Wąsowski (Przegląd Sportowy)

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że Rafał Wolski najprawdopodobniej po raz trzeci od lutego 2018 roku zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Ofensywny pomocnik rozwiązał na początku marca umowę z Lechią Gdańsk z winy klubu z powodu nieterminowego wypłacania mu należnego wynagrodzenia.

Ten fakt w ekspresowym tempie wykorzystała Wisła Płock i pozyskała 27-letniego zawodnika na zasadzie wolnego transferu oraz zawarła z nim półroczną umowę z opcją jej przedłużenia po spełnieniu przez piłkarza określonych warunków.

Przerwanie rozgrywek przez pandemię koronawirusa skłoniło jednak władze ekipy z województwa mazowieckiego do podpisania nowego kontraktu z Rafałem Wolskim, którymi pomimo niezaliczenia jeszcze debiutu w barwach „Nafciarzy” związał się z nimi do 30 czerwca 2021 roku.

Przedstawiciele klubu głęboko wierzyli w to, że ofensywny pomocnik stanie się bardzo szybko jednym z liderów drużyny, ale niestety wiele wskazuje na to, że były gracz Legii Warszawa, Fiorentiny czy Wisły Kraków po raz trzeci w swojej karierze zerwał więzadła krzyżowe i ponownie będzie musiał przejść operację, która wyeliminuje go z gry na dłuższy czas.

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że 27-latek doznał poważnego urazu na czwartkowym treningu poprzedzającym niedzielne starcie o punkty z Koroną Kielce.

Wolski nabawił się w przeszłości już dwóch identycznych kontuzji będąc graczem Lechii Gdańsk. Oba miały miejsce w lutym odpowiednio 2018 i 2019 roku.

Siedmiokrotny reprezentant Polski zdążył rozegrać 20 spotkań w tym sezonie i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy