Draxler potwierdza: Była oferta z Arsenalu

Draxler potwierdza: Była oferta z Arsenalu fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Źródło: BBC

Julian Draxler potwierdził za pośrednictwem brytyjskiej prasy, że Arsenal złożył za niego ofertę podczas zimowego okienka transferowego.

Młody gracz bardzo się starał o dobrą grę podczas drugiej połowy sezonu 2013/14, być może z racji niewielkich szans na obecność w składzie Niemców na MŚ. Ostatecznie udało mu się jednak przekonać trenera do siebie. Zawodnik Schalke był niewykorzystanym rezerwowym w spotkaniu Niemców z Portugalią, wygranym przez podopiecznych Löwa 4-0.

Informacja ze strony dziennikarza BBC pojawiła się na Twitterze, gdzie napisał, że rozmawiał z Draxlerem po spotkaniu z Portugalią. 20-latek miał wtedy stwierdzić: "W styczniu była oferta z Arsenalu, ale postanowiłem zostać i tak też uczynię tego lata. Chcę spędzić jeszcze jeden rok w Schalke"