Drenthe chce wrócić do Feyenoordu

Drenthe chce wrócić do Feyenoordu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Będący na wypożyczeniu w Evertonie Royston Drenthe wyjawił w mediach, że z chęcią powróciłby do Feyenoordu w którym rozpoczynał swoją profesjonalną karierę.

Holenderski zawodnik grający na lewej flance opuścił w 2007 roku zespół ze stolicy Hiszpanii na rzecz Realu Madryt. W Hiszpanii nie mógł jednak przebić się do pierwszej jedenastki, co poskutkowało wypożyczeniem go do drużyny Evertonu. Tam również nie znalazł dla siebie miejsca występując w zaledwie 10 meczach angielskiej ekstraklasy.

Powodem odsunięcia go od pierwszej drużyny były jego poza boiskowe wybryki, które poskutkowały również brakiem powołania do narodowej kadry, która wystąpi podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Po serii niepowodzeń, niesformy Holender przyznał, że z chęcią powróciłby do ojczyzny, gdzie mógłby nie tylko stać się czołową postacią, ale i grać w Lidze Mistrzów, do której zakwalifikowała się drużyna z Rotterdamu.

- Rotterdam to moje miasto - to miejsce do którego chciałbym powrócił, aby móc kontynuować swoją karierę. Co prawda Feyenoord nie zgłosił jeszcze swojego zainteresowania, lecz z pewnością bym im nie odmówił. Jeśli będzie taka potrzeba - sam do nich zadzwonię! - stwierdził Drenthe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy