Druga podwyżka w ciągu kilku miesięcy dla Iwobiego?

Druga podwyżka w ciągu kilku miesięcy dla Iwobiego?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Arsenal zaproponuje Alexowi Iwobiemu kolejną w ostatnich miesiącach podwyżkę.

Obecna umowa 20-latka z „Kanonierami” jest ważna do końca czerwca 2020 roku. Iwobi podpisał ją w kwietniu i zgodnie z nią zarabia 25 tysięcy funtów tygodniowo.

Dobry początek sezonu w wykonaniu Nigeryjczyka sprawił, że działaczom Arsenalu zależy na podpisaniu nowego, długoterminowego kontraktu. Iwobi, który w dotychczasowych spotkaniach zanotował już trzy asysty, może liczyć na podwojenie swojej pensji.


„Kanonierom” bardzo zależy również na podpisaniu nowej umowy z Héctorem Bellerínem.

Więcej na temat: Alex Iwobi Nigeria Anglia Arsenal FC

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy