Dudka: kierunek Włochy?
2008-04-11 16:38:33; Aktualizacja: 17 lat temu
Jak podaje włoska prasa, dwa kluby z Serie A wyraziły swoje zainteresowanie osobą Dariusza Dudki. Do Lazio Rzym, które już od dawna obserwuje gracza Wisły Kraków, dołączyło Udinese Calcio.<br><br>Dyrektor t(...)
Dyrektor tego ostatniego klubu, Giampaolo Pozzo, dał do zrozumienia, że po sezonie chce wzmocnić linię defensywną swej drużyny. Dudka jest w jego oczach idealnym graczem, ponieważ może grać zarówno jako defensywny pomocnik lub środkowy obrońca.
Kwota odstępnego i wynagrodzenie dla samego zawodnika nie powinny sprawić problemu włoskiemu klubowi w finalizacji tego transferu.
Obecny kontrakt Dudki wygasa w 2010 roku. Nie od dziś jednak wiadomo, iż jeśli piłkarz otrzyma jakąś ciekawą ofertę z zagranicy to na pewno ją rozważy. Dla Macieja Skorży jest on graczem niezastąpionym, którego za wszelką cenę będzie starał się zatrzymać w klubie z al.Reymonta.










![Transfery - Relacja na żywo [20/12/2025]](img/photos/113057/90x60/relacja-20122025.jpg)



![Radomiak Radom znów ma kłopoty. Klub ukarany zakazem transferowym [OFICJALNIE]](img/photos/105471/90x60/radomiak-radom.jpg)




![Radomiak Radom znów ma kłopoty. Klub ukarany zakazem transferowym [OFICJALNIE]](img/photos/105471/170x113/radomiak-radom.jpg)




