Duet Smokowski - Twarowski znika z anteny szybciej niż zakładano

Duet Smokowski - Twarowski znika z anteny szybciej niż zakładano fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter I Krzysztof Stanowski

Zgodnie z doniesieniami Krzysztofa Stanowskiego, duet Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski zniknie z anteny Canal+ szybciej niż przypuszczano.

Informacja na temat odejścia dwóch znakomitych dziennikarzy z Canal+ pojawiła się już jakiś czas temu. Wiadomość wzbudziła wiele emocji, ponieważ od dawna byli oni czołowymi postaciami sportowej redakcji C+. Smokowski rozpoczął w niej pracę w 1995 roku, a Twarowski dołączył do niego rok później.


Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, obaj panowie mieli pożegnać się z redakcją w listopadzie. Wszystko wskazuje jednak na to, że dojdzie do tego wcześniej.

„Para Smokowski - Twarowski znika z anteny wcześniej niż zakładano. Najbliższą L+E poprowadzi już duet Marciniak - Dębiński. I wygląda na to, że jest to decyzja stacji, która mogłaby z obu panów korzystać dłużej, ale co trochę zaskakujące - nie chce” - napisał na Twitterze Stanowski.

Duet na pewno nie poprowadzi już więc Ligi+ Extra. Póki co, nie wiadomo, czy któryś z nich skomentuje jeszcze jakieś spotkanie.

Szczegóły dotyczące planów na przyszłość Smokowskiego i Twarowskiego na razie owiane są tajemnicą. Wiadomo tylko tyle, że zamierzają oni ruszyć ze swoim programem na YouTube.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy