Duet z Sassuolo blisko Juve

Duet z Sassuolo blisko Juve
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Działacze Juventusu i Sassuolo spotykają się ponownie w sprawie dwóch utalentowanych napastników - Simone Zazy oraz Domenico Berardiego. Według ostatnich doniesień, obaj mogą zagrać dla "Starej Damy" już od przyszłego sezonu.

W ostatnich miesiącach włoskie media prześcigają się w sondowaniu przyszłości obu graczy. Wiele zależy od sprzedaży, których dokona Juventus tego lata. Na ten moment możemy się spodziewać, że w przyszłym sezonie w biało-czarnej koszulce wystąpi zarówno Zaza, jak i Berardi, a operacja miałaby kosztować Juventus 25 milionów euro. Dyrektorzy sportowi obu stron spotkali się dzisiaj w Mediolanie i wspólnie będą ustalać, jaka opcja będzie najlepsza dla piłkarzy.

"Bianconeri" mają prawo do połowy karty zawodniczej Berardiego i możliwość wykupu Simone Zazy za 15 milionów euro tego lata. Trener i zarząd wierzą w młodych napastników, ale zdają sobie sprawę, że na tym etapie kariery najważniejsza dla nich jest częsta gra. W Juventusie na pewno będzie im trudniej przebić się do podstawowego składu.

Berardi i Zaza stanowią o sile ataku Sassuolo. Razem zdobyli 26 z 49 bramek swojej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy