Duje Ćaleta-Car przeniesie się do Premier League?!

Duje Ćaleta-Car przeniesie się do Premier League?! fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Sky Sports

Duje Ćaleta-Car może jeszcze w tym oknie odejść z Olympique'u Marsylia. Jego sprowadzeniem interesuje się Wolverhampton. „Wilkom” nie będzie jednak łatwo przekonać stopera do transferu, donosi Sky Sports.

Ten sezon może okazać się trudnym wyzwaniem dla Wolverhampton. Przed zakończeniem ubiegłej kampanii z klubem pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec Nuno Espírito Santo. Portugalczyk stworzył znakomity projekt. Najpierw drużynie pod jego wodzą udało się awansować do Premier League, a następnie do europejskich pucharów.

Ubiegła kampania nie była jednak dla „Wilków” aż tak owocna, dlatego postanowił on zrezygnować ze swojej posady. Nowym menedżerem został również Portugalczyk - Bruno Lage. Od razu zaapelował on do kibiców o to, aby ci dali mu czas na pracowanie z drużyną. 45-latek chce dobrze wszystkich poznać i ściągnąć potrzebnych mu piłkarzy.

Jeszcze w tym oknie transferowym liczy na to, że Wolverhampton zasili środkowy obrońca, który powalczy o wyjściowy skład, a jednocześnie zwiększy głębię na tej pozycji. W tym miejscu na celowniku znalazł się Duje Ćaleta-Car, obrońca Olympique'u Marsylia.

W poprzednim sezonie Chorwat w Ligue 1 zaprezentował się dobrej strony. Rozegrał łącznie 33 spotkania, strzelają w ich trakcie dwie bramki i notując do tego asystę. Dzięki temu dostał powołanie na Mistrzostwa Europy.

Francuski z klub ze względu na straty finansowe spowodowane pandemią koronawirusa rozważy sprzedaż 24-letniego stopera. Jego usługami w ostatnim czasie interesował się West Ham United, który chciałby wzmocnić linię swojej defensywy.

Teraz do gry włączyło się Wolverhampton. „Wilki ”prawdopodobnie będą w stanie zapłacić za niego oczekiwane 20 milionów euro. Jednocześnie trudniejsze może okazać się przekonanie zawodnika do transferu, ponieważ ten w przypadku zmiany kluby liczy na grę w europejskich pucharach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy