Duży transfer na szczycie francuskiej ligi?

Duży transfer na szczycie francuskiej ligi? fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Ligue 1

Layvin Kurzawa jest blisko PSG.

Mistrzowie Francji poszukują nowego lewego obrońcy, bowiem Lucas Digne odchodzi do Romy i jedynym nominalnie grającym na tej pozycji zawodnikiem pozostaje Maxwell. Początkowo działacze ze stolicy chcieli znaleźć taniego zmiennika, w grę wchodził przede wszystkim Guilherme Siqueira, ale najprawdopodobniej dokonają transferu na lata - o ile naturalnie dojdą do porozumienia z AS Monaco.

W chwili obecnej do włodarzy z Księstwa dotarła ponoć oferta w wysokości 25 milionów euro, która może zostać zaakceptowana. "La Gazzetta dello Sport" informuje nawet, że finalizacja transakcji to kwestia dni, bowiem negocjacje są bardzo zaawansowane. Na tyle, że Monaco szuka następców i odbyło już pierwsze rozmowy z Palermo w sprawie Achrafa Lazaara, który zostałby wówczas następcą 22-letniego Francuza polskiego pochodzenia.

Kurzawa imponujący zaczął obecny sezon - w czterech występach, biorąc pod uwagę Ligue 1 i eliminacje do Ligi Mistrzów, zdobył trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy