Duży transfer Romy na ostatniej prostej

Duży transfer Romy na ostatniej prostej
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Roma jest coraz bliższa finalizacji transferu Gregoire'a Defrela.

Klub ze stolicy od początku stycznia negocjuje sprowadzenie 25-latka, ale dotychczas Sassuolo stawiało zbyt wygórowane warunki. Ligowy rywal wycenił bowiem Francuza na 25 milionów euro.

Rozmowy nie zostały co prawda zerwane, ale w ostatnich dniach utknęły w martwym punkcie. „La Gazzetta dello Sport” podaje jednak, że nastąpił przełom i wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu.

Włoski dziennik przekonuje, że osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie widowisko grającego napastnika. Ma on zostać wypożyczony na pół roku, a następnie obowiązkowo wykupiony po sezonie za 15 milionów euro. Różnicę w wycenie pokryją natomiast dwaj - nieokreśleni na chwilę obecną - młodzi zawodnicy Romy, którzy podążą w przeciwnym kierunku.

Defrel od początku kariery gra we Włoszech. Najpierw występował w Parmie, potem w Cesenie, a od 2015 roku broni barw Sassuolo, które zapłaciło za niego siedem milionów euro. W aktualnej kampanii rozegrał 20 spotkań w Serie A, strzelając sześć goli i przy czterech asystując.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy