Dwa kluby walczą o Justina Kluiverta

Dwa kluby walczą o Justina Kluiverta fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: IlRomanista.eu

Będący zawodnikiem Romy Justin Kluivert najprawdopodobniej przeniesie się do Ligue 1 lub Premier League.

23-letni Justin Kluivert spędził ostatni sezon na wypożyczeniu z Romy w Nice. W jego trakcie skrzydłowy rozegrał 27 meczów w Ligue 1, notując cztery trafienia i pięć asyst. Pod koniec wypożyczenia klub z Lazurowego Wybrzeża miał możliwość wykupić Holendra za 14,5 miliona euro, ale nie zdecydował się na taki ruch.

Teraz Nice wróciło do tematu, dając do zrozumienia Romie, że chciałoby pozyskać Kluiverta. Francuski klub zaoferował za niego „Giallorossim” nieco ponad 10 milionów euro. Kwota ta nie powaliła na kolana rzymian, w dodatku jak podaje IlRomanista.eu, zawodnikiem interesuje się jeszcze drugi klub, a mianowicie Fulham.

Odejście Kluiverta z Romy wydaje się być nieuniknione. Jego transfer może pomóc przeprowadzić inne ruchy do klubu.

Wypożyczenie do Nice nie było dla Kluiverta pierwszym. Sezon wcześniej występował on w RB Lipsk. Jeśli chodzi o grę w Romie, to Holender ma na koncie 68 występów w jej barwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy