DWA zagraniczne powołania Michała Probierza [OFICJALNIE]

DWA zagraniczne powołania Michała Probierza [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Selekcjoner Michał Probierz ogłosił nazwiska piłkarzy z zagranicznych klubów powołanych do reprezentacji Polski U-21 na czerwcowe mecze towarzyskie z Finlandią i Czarnogórą.

50-letni szkoleniowiec ma za sobą już trzy zgrupowania w charakterze opiekuna młodzieżowej kadry „Biało-Czerwonych” i sukcesywnie poprawia osiągane przez nią wyniki od zanotowania remisu oraz porażki we wrześniu ubiegłego roku do remisu i wygranej w marcu.

Teraz liczy na wywalczenie korzystnego dla niej dubletu w towarzyskich potyczkach z Finlandią (15 czerwca o godzinie 17:30 na stadion Polonii Warszawa) i Czarnogórą (19 czerwca o godzinie 20:15 w Podgoricy).

W osiągnięciu wyznaczonego celu mają mu pomóc zaledwie dwaj piłkarze powołani z lig zagranicznych - Aleksander Buksa (Standard Liège) oraz Patryk Peda (SPAL 2013).

Wcześniej na jego uznanie mogło liczyć od trzech do czterech zawodników występujących poza Polską. Spośród nich regularnie powoływany był Mateusz Musiałowski (pięć gier i bramka) z Liverpoolu. Teraz zabrakło jednak dla niego miejsca.

Po zakończeniu sezonu do wymienionej dwójki dołączy pokaźna liczba graczy rywalizujących na rodzimych boiskach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy