Dwaj Argentyńczycy w Milanie?

Dwaj Argentyńczycy w Milanie? fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

Alejandro Gomez i Franco Vazquez są łączeni z AC Milan.

Drugiego z zawodników łączono z transferem jeszcze w trakcie ostatniego okna, ale konsekwentny prezydent Palermo nie zamierzał sprzedawać kluczowego zawodnika. Stanowisko sycylijskich działaczy jest jasne: zimą nie dojdzie do sprzedaży żadnej z najważniejszych postaci zespołu. Jeśli więc porozumienie zostanie zawarte jeszcze w tym roku, to przenosiny Vazqueza odbędą się dopiero latem. Możliwe, że w transakcję zostaną włączeni dwaj pomocnicy: Suso i José Mauri.

Niezależnie od rozwoju sytuacji w tej sprawie, Milan planuje pozyskać ofensywnego pomocnika jeszcze w zimowym oknie transferowym. Działacze "Rossonerich" w tej kategorii jako kandydata widzą innego Argentyńczyka, Alejandro Gomeza z Atalanty. Gra 27-latka przypadła do gustu Silvio Berlusconiemu przy okazji niedawnej potyczki obu zespołów na San Siro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy